Предмет: УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА
Розділ: Література XX ст.
Тема: Олесь Гончар
Кількість завдань: 18
123456789101112131415161718
Завдання 1 з 18

Увідповідніть ім’я автора з уривком його твору.

Автор
1Валер’ян Підмогильний
2Юрій Яновський
3Олесь Гончар
4Григір Тютюнник
Уривок
А«Я виходжу з-за клубу в новенькому дешевому костюмі(три вагони цегли розвантажив з хлопцями-однокурсниками, то й купив) і з чемоданчиком у руці. І перше, що бачу – хату Карпа Яркового. А перед нею – молоденька сосна рівними рядочками на жовтому піску…»
Б«Наші кроки в кіно були спробами дитини, що вчиться ходити. Батьки наші винайшли фотографію. Ми цю фотографію пристосували до фіксування руху. Віддрукувавши позитиви, ми рухали їх перед щілиною в картоні…»
В«Моя мати – наївність, тиха жура і добрість безмежна. (Це я добре пам’ятаю!). І мій неможливий біль, і моя незносна мука тепліють у лампаді фанатизму перед цим прекрасним печальним образом…»
Г«Через кілька днів своєї розпачливої самотності він силоміць вирядився до інституту. Так, стипендію йому призначили. Й, замість радіти, він ображено подумав: вісімнадцять карбованців! Казали – двадцять п’ять. А сам він потай надіявся ще на більше…»
Д«Боязко й недовірливо відчинилися двері. Я зайшов до кімнати, тримаючи автомат напоготові. Натиснув ліхтарик, і в смузі електричного сяйва завмерла біля столу злякана мати, а ти біля високого ліжка застигла в подиві, закриваючи груди розпущеними косами…»
Позначте відповіді:

АБВГД
1
2
3
4
Пропустити Відповісти Читати коментар
Продовжити пізніше
Коментарі доступні лише для зареєстрованих користувачів. Дивитись умови перегляду коментарів >>>.
Розділ із завданнями за темами працює у тестовому режимі.
Побажання та зауваження будь ласка пишіть на
ПРЕМІУМ ДОСТУП