Угода користувача

Прочитайте нашу угода користувача (далі - «Угода») уважно перш ніж використовувати сайт «ЗНО-ОНЛАЙН», що розміщений за адресою https://zno.osvita.ua (далі - «Сайт»).

Якщо ви не згодні з даною Угодою, ви не повинні використовувати Сайт будь-яким способом та користуватися його сервісами. Будь ласка перевіряйте цю сторінку час від часу, оскільки зміни в цій Угоді вказують на те, що ви приймаєте їх з моменту внесення таких змін.

Ви можете користуватися Сайтом і всіма його сервісами при дотриманні умов даної Угоди, а також якщо ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності сайту, яка розміщена за адресою https://zno.osvita.ua/privacy.html.

1. Використання Сайту і його контенту.

1.1. Всі матеріали сайту, включаючи тексти, графіку, зображення, інформацію користувачів, а також інші матеріали, що містяться на даному сайті (далі - «Матеріали») надані тільки для особистого використання.

1.2. Ми можемо змінити, призупинити або закрити цей Сайт або будь-який його зміст, в будь-який час і з будь-якої причини, без попередження Користувача. Сайт може стати недоступним через технічне обслуговування або несправності комп’ютерного обладнання або з інших причин. Ми також можемо в будь-який час повідомити користувача про введеня додаткової плати за використання будь-яких Матеріалів Сайту.

2. Реєстрація та конфіденційність

2.1. Правила щодо збору та використання особистої інформації Користувача викладені в Політиці конфіденційності, яка розміщена за адресою: https://zno.osvita.ua/privacy.html.

2.2. Деякі сервіси Сайту можуть бути доступними Користувачу за умови реєстрації на сайті та створення профілю Користувача (далі - «Профіль»).

2.3. Сайт спрямований виключно для осіб, які проживають на території України. Ми не стверджуємо, що Матеріали, представлені на Сайті, можуть бути застосовані і можуть використовуватися в інших країнах. Ті, хто отримує доступ до сайту з інших місць, роблять це з власної ініціативи та на свій страх і ризик, і несуть відповідальність за дотримання місцевих законів. Ми залишаємо за собою право обмежити доступ до сайту будь-якій особі, географічній території або юрисдикції в будь-який час і на свій власний розсуд.

3. Авторське право

3.1. Сайт та частина його змісту є власністю сайту «Освіта.ua» і захищені від несанкціонованого копіювання та розповсюдження на підставі законодавства у галузі авторського права та законами про інтелектуальну власність.

3.2. Жодна частина Сайту не може бути відтворена на будь-яких пристроях або передана будь-яким особам в будь-якій формі, будь-якими засобами, електронними або механічними, включаючи фотокопіювання і запис.

4. Використання Матеріалів Сайту Користувачем.

4.1. Ви не можете публікувати, завантажувати, поширювати або передавати іншим способом Матеріали Сайту в мережі Інтернет (чатах, форумах, дошках оголошень, файлообмінниках або будь-якими іншими способами) без попереднього письмового дозволу. Зміна змісту або використання контенту для будь-яких інших цілей, окрім особистого, некомерційного використання, є порушенням наших авторських прав та інших прав власності, а також може спричинити за собою юридичну відповідальність.

5. Покупки

5.1. Ваші покупки на Сайті здійснюються на умовах зазначених в цій Угоді, а також з урахуванням Політики конфіденційності.

5.2. Доступ до частини Матеріалів сайту може надаватися на платній основі (далі - «Преміум доступ»). До таких матеріалів відносяться коментарі та пояснення (далі - «Коментарі») до окремих тестових завдань.

5.3. Преміум доступ надається до Коментарів, які додано до тестових завдань окремих тестів відповідно до переліку зазначеному на сторінці https://zno.osvita.ua/comtests.html. Наявність коментарів до тестових завдань у тестах не вказаних в зазначеному переліку не гарантується.

5.4. На підставі даної Угоди і в ознайомлювальних цілях Сайт надає Користувачам можливість безкоштовного доступу до п’яти Коментарів у кожному окрпемому тесті.

5.5. Преміум доступ до коментарів надається після оплати його вартості на сторінці «Преміум» за адресою https://zno.osvita.ua/premium.html.

5.6. Преміум доступ обмежений в часі та може надаватися Користувачам протягом 30 днів або до певної дати. Термін на який надається необмежений платний доступ до Коментарів на Сайті вказується на сторінці «Преміум» за адресою https://zno.osvita.ua/premium.html і не може бути змінений Сайтом після проведення оплати.

5.7. Ціни на Преміум доступ до будь-яких матеріалів Сайту можуть змінитися в будь-який момент без попереднього повідомлення користувачів. Ціни, на вже наданий будь-якому Користувачеві Преміум доступ не можуть бути змінені будь-яким чином до закінчення терміну дії необмеженого доступу.

5.8. Сайт не повертає кошти за раніше оплачений Преміум доступ до Платних матеріалів і не робить повернень коштів у разі зниження цін для інших користувачів в наслідок проведення різних промо-акцій або надання обмежених у часі знижок.

5.9. Якщо Користувач змінив рішення щодо купівлі Преміум доступу на Сайті, він може отримати відшкодування коштів протягом 14 днів з дати транзакції, за умови, якщо Користувач здійснив перегляд не більше ніж 20 Коментарів на Сайті після проведення оплати. Всі інші покупки на Сайті є остаточними і не можуть бути повернуті.

5.10. Будь-які питання пов’язані з поверненням коштів повинні бути спрямовані на адресу електронної пошти: .

5.11. Інформація про всі здійсненs покупки відображається на сторінці Користувача «Профіль» за адресою https://zno.osvita.ua/users/?do=profile.

5.12. Будь-які питання пов’язані з оплатами або з Преміум доступом повинні бути спрямовані на адресу електронної пошти: .

6. Відправлення повідомлень користувачам

6.1. Сайт може відправляти Користувачеві повідомлення електронною поштою, яка вказана Користувачем під час реєстрації Профіля. Повідомлення, які відправляються користувачеві, можуть включати такий зміст: інформація про новий контент, інформація про різні промо-акції і знижки, інформація рекламного характеру третіх осіб, технічна інформація щодо використання Сайту, інформація про нові сервіси.

6.2. Створюючи акаунт на Сайті користувач автоматично погоджується з тим, що йому можуть бути направлені листи за адресою його електронної пошти вказаною при створенні аккаунта тематика яких вказана в п.п. 6.1. даної Угоди.

6.3. Відмовитися від отримання електронних листів зазначених в п.п. 6.1. Користувач може при редагуванні свого профілю на сайті, який знаходиться за адресою: https://zno.osvita.ua/users/?do=profile або натиснувши на відповідне посилання в будь-якому з отриманих електронних листів.

7. Зворотній зв’язок.

7.1. Всі пропозиції або питання з приводу даної угоди Користувач повинен направляти в службу підтримки користувачів Сайту на електронну пошту .

Остання редакція: 05.01.2020 року.

ПРЕМІУМ ДОСТУП