Тести ЗНО онлайн з предмета
«Національний мультитест»
Тренувальні варіанти НМТ
2022
Всі запитання з предмета

У розділі розміщені варіанти національного мультимедійного тесту онлайн, що проводиться замість зовнішнього незалежного оцінювання. Ці варіанти запропоновані для підготовки до національного мультитесту. Кожен тест містить три предметні блоки: українська мова, математика, історія України.

Під кожним завданням у варіантах мультитесту ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих мультитестах онлайн наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам під час проходження реальних тестів.

Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових і рейтингових балах. 

Після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Ви можете завершити тест достроково, натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням.

Також, за останнім посиланням у списку тестів на цій сторінці, ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань національного мультипредметного тесту. У цьому варіанті проходження тесту онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

 

ПРЕМІУМ ДОСТУП