Завдання з вибором однієї правильної відповіді

Завдання з вибором однієї правильної відповіді

До кожного завдання з вибором однієї правильної відповіді подано чотири або п’ять варіантів відповіді, з яких лише один є правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей.

Завдання зовнішнього незалежного оцінювання з вибором однієї правильної відповіді оцінюються в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал - якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності (іноземні мови)

У завданнях ЗНО з іноземних мов на встановлення відповідності учасникам буде запропоновано підібрати заголовки до текстів/частин текстів із поданих варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО встановив правильну відповідність і позначив правильний варіант відповіді у бланку відповідей.

Завдання на встановлення відповідності у тестах з іноземних мов оцінюються в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал - за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено або відповіді не надано.

Завдання на заповнення пропусків у тексті (іноземні мови)

У завданнях на заповнення пропусків у тексті пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами із поданих варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо учасник тестування обрав і позначив правильний варіант відповіді у бланку відповідей.

Завдання на заповнення пропусків у тексті оцінюються в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

ЗНО онлайн
19.08.2014

ПРЕМІУМ ДОСТУП