Цікавою хребетною твариною є амбістома тигрова. Загальна довжина її тіла сягає в середньому 20–25 см, іноді до 38 см. Тварина має голу шкіру з великою кількістю слизових залоз. У шийному відділі хребта лише один хребець. На передніх кінцівках чотири пальці, на задніх – п’ять. Ця тварина полюбляє узбережжя озер, ставків, рідше річок, трапляється на висоті до 3660 м над рівнем моря. Удень вона ховається в норах гризунів, уночі живиться червами, комахами, молюсками та іншими безхребетними.
Ранньою весною та влітку (удруге) амбістома переміщується у водойми для розмноження. Розвиток личинок у воді триває 75–120 днів. У неглибоких водоймах із високою температурою метаморфоз у цього виду амбістом відбувається обов’язково, і вони швидко перетворюються на дорослих тварин. Навпаки, у глибоких водоймах із низькою температурою залишаються личинки – аксолотлі, які продовжують рости. В аксолотлів розвиваються статеві органи й вони починають розмножуватися. На перебіг метаморфозу впливає гормон тироксин.
Учень та учениця обговорювали особливості описаної тварини. Учень висловив судження, що амбістома має непрямий тип розвитку. Учениця зауважила, що ця тварина може розмножуватися на личинковій стадії.
Чи має хтось із них рацію?