Історія України. Всі запитання починаючи з 1160
1161116211631164116511661167116811691170  ▶  
Завдання 1161 з 2985

Установіть послідовність подій, описаних в уривках з історичних джерел.

А«Коли Ярослав був у Новгороді, йому прийшла звістка, що печеніги оточують Київ. Ярослав же, зібравши багато війська з варягів та слов’ян,.. прийшов до Києва та вступив у свій город…»
Б«…почав міжусобну війну Всеслав, син Брячеслава, полоцький і зайняв Новгород. Троє Ярославичів – Ізяслав, Святослав і Всеволод, – об’єднавши військо, пішли на Всеслава лютої зими…»
В«Тепер же заповідаю стіл свій у Києві старшому синові моєму, братові вашому Ізяславу, його слухайте, як слухали мене, хай він замінить вам мене. А Святославу – Чернігів, а Всеволоду – Переяслав, а Вячеславу – Смоленськ…»
Г«І хай кожен тримає отчину свою: Святополк – Київ, Ізяславів [уділ], Володимир – Всеволодів [уділ], Давид, Олег і Ярослав – Святославів [уділ]; іншим хай будуть города, які їм роздав Всеволод…»

Позначте відповіді:

АБВГ
1
2
3
4
Перевірити Наступне Читати пояснення
Пояснення доступні лише для зареєстрованих користувачів. Дивитись умови перегляду пояснень >>>.
Вид завдання: Завдання на встановлення правильної послідовності
Знайшли помилку? Пишіть на

ПРЕМІУМ ДОСТУП