Математика. Всі запитання починаючи з 2120
2121212221232124212521262127212821292130  ▶  
Завдання 2121 з 2155

Діаграма, зображена на рисунку, містить інформацію про кількість електроенергії (у кВт · год, спожитої певною сім'єю в кожному місяці \(2012\) року. Користуючись діаграмою, установіть, які з наведених тверджень є правильними.

I.   У грудні порівняно з липнем спожито електроенергії більше, ніж у \(2\) рази.

II.  За всі літні місяці спожито електроенергії на \(150\) кВт · год менше, ніж за всі весняні місяці.

III. Середньомісячне споживання електроенергії за рік є більшим за \(120\) кВт · год.

Алише І
Блише І i II
Влише І i ІІI
Глише ІI і ІІІ
ДI, II i III

Позначте відповіді:
АБВГД
Перевірити Наступне Читати пояснення
Пояснення доступні лише для зареєстрованих користувачів. Дивитись умови перегляду пояснень >>>.
Вид завдання: Завдання з вибором однієї правильної відповіді
Знайшли помилку? Пишіть на

ПРЕМІУМ ДОСТУП