Тести ЗНО онлайн з предмета
«Тест навчальної компетентності (ТЗНК)»
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Всі запитання з предмета

У розділі розміщені тести ЗНО онлайн із загальної навчальної компетентності (ТЗНК), що були запропоновані для виконання вступникам до магістратури з права.

Під кожним завданням у тестах із загальної навчальної компетентності ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн із загальної навчальної компетентності максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується учасникам тестування у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

Після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Ви можете завершити тест достроково натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням.

Також, за останнім посиланням у списку тестів на цій сторінці, ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання із загальної навчальної компетентності. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

 
ПРЕМІУМ ДОСТУП